Grenade

grenade

Grenade thermo detonator je jeden z nejúčinnějších spalovačů tuku, které můžete na trhu sehnat. Tento spalovač prostě posune váš trénink do zcela jiné dimenze.

Pojďme se podívat jaké hlavní účinné látky v granátu najdeme a jak pomohou s hubnutím a nakopnout při tréninku.

Zelený čaj

Zelený čaj je zdrojem pomalu působícího kofeinu a velmi bohatým zdrojem antioxidantů. Nejvýznamnějším z nich je EGCG, které působí na oxidační schopnosti organismu a působí termogenně, má tedy přímý i nepřímý vliv na spalování tuku.

Výtažek z hořké pomerančové kůry

Výtažky z citrusových plodů obsahují účinnou látku synefrin, která mobilizuje tukové buňky a podporuje termogenezi, což je jev kdy tělo produkuje teplo i v klidovém stavu. Synefrin dále zrychluje metabolismus a pomáhá při redukci přebytečné vody v organismu.

Kofein

Kofein je jistě suroviná vám všem známá. Jednodouše zrychlí metabolismus a dodá energii k tréninku. V Grenade je navíc klasický kofein, který účinkuje okamžitě a pak kofein ze zeleného čaje, který má pozvolný nástup a zrychlí metabolismus na delší dobu.

Výtažek z kajenského pepře

Kejenský pepř nebo-li chilly paprička obsahuje látku kapsaicin, která přispívá ke zlepšení krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu a podpoře zažívání.

Tabulka účinných látek(2 kapsle)

energetická hodnota < 50 kJ/12 kcal
zelený čaj 500 mg
hořká pomerančová kůra 420 mg
kofein 225 mg
kajenský pepř 200 mg
fenylalanin 25 mg
zelená káva 10 mg

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *